یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
رئیس اداره آموزش و پرورش:

تشکیل خیران مدرسه ساز از اهداف اداره آموزش و پرورش اردستان است

شفیعی گفت: تشکیل خیران مدرسه ساز و صندوق قرض الحسنه ازکارهای مهم اداره آموزش و پرورش اردستان است.

به گزارش صبح اردستان: مدیر آموزش و پرورش شهر اردستان اظهار کرد :مسئولان و معاونان قبلی اداره آموزش و پرورش در ادامه فعالیت های این اداره کمک یار ما باشند.

عیسی شفیعی شامگاه دوشنبه در جلسه هم اندیشی مدیران و معاونان سابق آموزش و پرورش در محل این اداره گفت: به فرموده حضرت امام (ره) نگذاریم قدرت بر ما سوار شود و این ما باشیم که سوار بر قدرت شده تا با قدرت کار را ادامه دهیم.

شفیعی با بیان اینکه در شهرستان اردستان حاشیه ها بر اصل و متن برتری دارد تصریح کرد: صاحبان اهل علم و فرهنگ دارای قدرت کافی هستند که بتوانند مشکلات اداره را برطرف کنند.

مدیر آموزش و پرورش با بیان اینکه این پست و مقام همچون شما روسای قبلی امانتی است در دست ما تصریح کرد: باهم اندیشی و وحدت و به دور از مسائل سیاسی به منظور پیگیری موارد تعلیم و تربیت ما را یاری کنید.

وی تصریح کرد: حمایت و همدلی شما در این مدت کوتاه باعث پیشرفت کارها بوده و برکسی هم پوشیده نیست که عمده کارها بر دوش معلمان عزیز است.

شفیعی با بیان اینکه تشکیل خیران مدرسه ساز و صندوق قرض الحسنه ازکارهای مهم اداره آموزش و پرورش اردستان است ما را با ارائه نظرات، طرح و راهکار هایتان دراین راه یاری رسانید.

این مسئول تاکید کرد: اداره آموزش و پرورش محل بازیهای سیاسی نبوده و جای آن درکف خیابان بوده و این مکان محل تعلیم و تربیت است.

انتهای پیام / کد خبر21268

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.