چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
فرماندار اردستان:

خانواده و مسئولان به انتظارات نوجوانان و جوانان توجه کنند

فرماندار اردستان گفت: وظیفه خانواده ها و مسئولان این است که انتظار جوانان را شناخته و نسبت به نوع آن برنامه ریزی اخلاقی لازم را انجام دهند.

به گزارش صبح اردستان، علیرضا غیور عصر امروز در جلسه کارگروه اجتماعی در فرمانداری اردستان اظهار کرد: جلسات کارگروه اجتماعی بهترین فرصت برای پیگیری مسائل مهم اجتماعی که بررسی شده و زمینه ای را برای طرح است.

فرماندار اردستان گفت: ما هم از بقیه کشور مستثنی نبوده و مشکلاتی در مسائل اجتماعی داریم که با توجه به دستور کار،  واقعیت ها را باید قبول کنیم.

فرماندار اردستان برای رفع مشکلات اجتماعی تاکید کرد: اولین اتفاقی که باید ایجاد شود نقطه تحریک عموم مردم و مسئولان است که باید زنگ وجود مشکل در جامعه به صدا درآید.

وی همچنین خاطرنشان کرد: این باور را داشته باشیم که مسائل و مشکلات اجتماعی برای همه اتفاق می افتد و برای کسانی دیگر نیست و دامن گیر همه خواهد شد.

غیور برای رفع مشکلات اجتماعی بهترین بستر و راهنما را خانواده ها دانست  که برای  کار بر روی جوان ها و دانش آموزانی که در دو محیط مدرسه و خانه رشد می کنند اقدام کنند.

فرماندار اردستان تاکید کرد: اینکه بگوییم دانش آموز فقط در مدرسه ساخته می شود حرف درستی نیست و خانواده می تواند بهترین عامل رشد و تربیت کودک باشد.

وی با اشاره به شناخت از جوان و نوجوان افزود: وظیفه خانواده ها و مسئولان این است که انتظار جوانان را شناخته و نسبت به نوع آن برنامه ریزی اخلاقی لازم را انجام دهند.

انتهای پیام / کد خبر25276

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.