پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردستان:

آینده متعلق به مستضعفین و ایران است و جایی برای جبهه کفر باقی نمی گذارد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردستان گفت: آینده متعلق به مستضعفین و ایران است و جایی برای جبهه کفر باقی نمی گذارد و آن هم به دستان پر توان دانش آموزان انجام خواهد شد.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام سید جواد حیدری پیش از ظهر امروز در سخنرانی مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان اردستان اظهار کرد: ۱۳آبان یوم الله بزرگی است که به تعبیر امام خمینی(ره) انقلابی در این روز بزرگ انجام شد که عظمت آن انقلاب از انقلاب اول بالاتر و بیشتر است.

وی افزود: سه مناسبت مهمی که این روز را یوم الله قرار داده است یکی از آنها تبعید حضرت امام خمینی و دیگری شهادت شهیدان دانش آموز و دانشجو بوده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردستان گفت:همانطور که مقام معظم رهبری اشاره داشتنند، نسل جوان ما دانش آموزان و دانشجویان از نسل اول  و ابتدای انقلاب بهترهستند و در جبهه معنویت و دینداری حضوری چشمگیر دارند.

حجت الاسلام حیدری با بیان اینکه این شکوه و عظمت خلق شده امروز توسط دانش آموزان، دانشجویان و همه مردم بوده است، تصریح کرد: امروز سندی شد در تاریخ پر حماسه ایران و پاسخ محکمی شد بر دهان نظام استکبار جهانی که فردی خیمه شب بازی بنام ترامپ گرداننده آن است.

وی تاکید کرد: دشمنان فکر نمی کردند بعد از چهل سال ملت ما حماسه ای دیگر را خلق کنند و در واقع پاسخی بود به عربده کشی کسی که خود در آمریکا اعتباری نداشته و حتی در کشورهای وابسته هم پایگاهی ندارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردستان خاطر نشان کرد: پیام ۱۳ آبان ۹۶ متفاوت است زیر ا اجین شده با پاسداشت اربعین حسینی که شکوه عظمت شیعه را بر عرصه گیتی به رخ نشان داده  و آن حرکت معنوی را افزون کرده است.

حجت الاسلام حیدری اعلام کرد: مردم ایران اسلامی همان عهدی که در ۱۴ خرداد با نایب امام بستند با جانشین امام زمان مقام معظم رهبری نیز این عهد را بسته و پایدار خواهند ماند.

وی زنده بودن ملت ایران و جاودانه شدن آن را به لحاظ حضور پر صلابت در مراسمهای مختلف جامعه از جمله ۱۳ ابان اعلام کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردستان تصریح کرد: آینده متعلق به مستضعفین و ایران است و جایی برای جبهه کفر باقی نمی گذارد و آن هم به دستان پر توان دانش آموزان انجام خواهد شد.

حجت الاسلام حیدری گفت: دانش آموز و دانشجویان ما با غیرت و سلاح قلم خوب درس می خواند و در فضای مجازی بوجود آمده مبلغ برنامه های دینی خواهند بود.

انتهای پیام / کد خبر26122

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.