پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان:

صدور انقلاب صدور مبانی اسلام و قرآن است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: رسانه های عربستان سعودی ایران را عامل ایجاد تفرقه میان اعراب معرفی می کنند و سعی دارند جلوی صدور انقلاب را بگیرند و این در حالیست که صدور انقلاب صدور مبانی اسلام و قرآن است و عربستان مدعی مسلمانی است.

به گزارش صبح اردستان، آیت اله سید یوسف طباطبائی نژاد پیش از ظهر امروز در مراسم شهادت امام رضا(ع) در امامزاده یحیی(ع) زواره اظهار کرد: صدور انقلاب به این معناست که همه مسلمانان به فرمان قرآن با یکدیگر متحد باشند و زیر سلطه کفار نروند و با یهود و نصاری دست دوستی ندهند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دشمنی های دشمنان انقلاب اسلامی ادامه دارد، لذا علاقه به اهل بیت (ع) موجب تحمل سختی ها می شود.

عضو خبرگان رهبری تاکید کرد: مودت و محبت به اهل بیت باید همراه با عمل و دوستی با اهل بیت یعنی انتخاب راه آنها و حرکت در این مسیر باشد.

آیت اله سید یوسف طباطبائی نژاد خاطرنشان کرد: الان زمانی است که باید بچگی، خودبینی و خود نمایی ها را کنار گذاشت و برای صدور انقلاب همتی مضاعف کنیم و دست از خط و جناح بازی برداریم واگر الان به پختگی و کمال خود نرسیم ضربه هایی که در آینده وارد می شود، جبران ناپذیر خواهد بود.

وی تصریح کرد: رسانه های عربستان سعودی ایران را عامل ایجاد تفرقه میان اعراب معرفی می کنند و سعی دارند جلوی صدور انقلاب را بگیرند و این در حالیست که صدور انقلاب صدور مبانی اسلام و قرآن است و عربستان مدعی مسلمانی است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان افزود: خداوند ولایت را بر رسول اکرم(ص) و حضرت علی(ع) داده و برما واجب است تا از این بزرگوران اطلاعت کنیم.

طباطبائی نژاد در ادامه با بیان اینکه اطاعت موجب نزدیکی به خداوند می شود افزود: هرکس مطیع خدا باشد برای او مفید است.

انتهای پیام / کد خبر26437

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.