چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
مدیرجهادکشاورزی اردستان:

ثبت نام۹۱نفر به منظور دریافت وامهای بهین یاب جهاد کشاورزی اردستان

مدیر جهاد کشاورزی اردستان گفت: پیگیریهایی که از امور دام و طیور شهرستان انجام شده، وام بهین یاب با ۹۱ نفر ثبت نام شده است.

به گزارش صبح اردستان، علی اکبر صالح در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: جهاد کشاورزی اردستان به منظور پرداخت تسهیلات  از طریق بانکهای عامل به افراد واجد شرایط اقدام می کند.

وی افزود: پیگیریهایی که از امور دام و طیور شهرستان انجام شده، وام بهین یاب با ۹۱ نفر ثبت نام شده و سرمایه ثابت به مبلغ سه میلیارد و ۶۰۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده که  پرونده سازی آن انجام شده است.

مدیر جهاد کشاورزی اردستان گفت: وامهای سرمایه در گردش نیز به مبلغ ۲۴ میلیارد و ۵۵۶ میلیون و ۴۰۰هزار تومان پرونده سازی آن انجام شده است.

صالح با بیان اینکه وامهای سرمایه در گردش که ۸۷ نفر بوده اند با طرح بهین یاب متفاوت است، تصریح کرد: وام سرمایه در گردش به مبلغ ۲۰میلیارد و ۳۴۹میلیون و ۷۰۰هزار تومان بوده  که تشکیل پرونده آنها تکمیل شده است.

وی تاکید کرد: درخصوص واحد باغبانی نیزوامهای سرمایه در گردش در حال حاضر ۱۷نفر به مبلغ۴۶میلیارد و ۳۷۱میلیون و ۶۰۰هزار تومان پرونده سازی آن انجام گرفته است.

مدیر جهاد کشاورزی اردستان خاطرنشان کرد: پرداخت وامها ادامه دارد و در خصوص واحدهای دام، دام و طیور، زراعت و باغبانی هم برای تشکیل پرونده در دست اقدام است.

صالح در خصوص درصد پرداختی وامها تصریح کرد: وامها  در مناطق کمتر توسعه یافته  ۱۰ درصد و مناطق توسعه یافته ۱۴ درصد به جز وامهای بهین یاب که ۱۸ درصد خواهد بود و اردستان و مناطق گرمسیر نیز جزء مناطق توسعه یافته محسوب می شود.

انتهای پیام / کد خبر26943

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.