یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
مدیرآموزش و پرورش اردستان:

طرح معنوی «پیوند مدرسه با مسجد»در اردستان عملیاتی خواهد شد

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: طرح پیوند مدرسه با مسجد در کل شهرستان اردستان با همکاری اداره ارشاد،دفتر امام جمعه و آموزش و پرورش عملیاتی خواهد شد.

به گزارش صبح اردستان، عیسی شفیعی شامگاه شنبه در مراسم افتتاحیه طرح معنوی پیوند مدرسه با مسجد در محل مسجدالنبی اردستان اظهار کرد: طرح پیوند مدرسه با مسجد به منظور تقویت نقش معلمان در جامعه  و جذب ماندگاری نوجوانان در مساجد و اهمیت به نماز جماعت و اول وقت، شرکت در فعالیتهای فرهنگی مساجد در سطح شهرستان اردستان اجرایی می شود.

وی افزود: این طرح که با همکاری اداره ارشاد،دفتر امام جمعه و آموزش و پرورش در کل شهرستان عملیاتی خواهد شد در مرحله اول بیش از یکهزار دانش آموز و ۳۰۰ معلم و فرهنگی  را در بر خواهد گرفت.

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: نقش تربیتی معلمان در این طرح با توجه به حضور در مدارس می تواند مشوق خوبی برای دانش آموزان به منظور شرکت در مساجد شود.

شفیعی با بیان اینکه مسجد و مدرسه دو نهاد تأثیر گذار و دو محل و نهاد تربیتی و انسان ساز در کنار همدیگر می توانند فعالیت کنند، تصریح کرد: اجرای این طرح می تواند حضور دانش آموزان و فرهنگیان در مساجد را بیشتر جلوه دهد.

وی تاکید کرد: دانش آموزان با توجه به آینده سازان میهن اسلامی می توانند از همین مساجد بیمه شده و نقش تربیتی و تأثیر گذار خود را ایفا کنند.

مدیر آموزش و پرورش اردستان خاطرنشان کرد: طرح معنوی پیوند مدرسه با مسجد که با حضور امام جمعه و فرماندار اردستان در تمام مساجدی که نماز جماعت برگزار می شود که در مرحله اول تعداد ۳۵ مسجد پیش بینی شده است.

شفیعی ابراز امیدواری کرد: با اجرای طرح پیوند مدرسه با مسجد شاهد برگزاری نماز پرشور جماعت در تمام مساجد باشیم.

گفتنی است در پایان مراسم به کلیه دانش آموزان، معلمان و فرهنگیان یک عدد سیم کارت تلفن، یک جلد کتاب و لوح تقدیر  به آنها تقدیم می شود.

انتهای پیام / کد خبر27115

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.