یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
فرماندار اردستان:

رفتار آشوبگران مردمی نبوده و مورد پذیرش نیست

فرماندار اردستان گفت: آنهایی که با بدخواهان همراه شده اند برای رسیدن به خواسته های فردی و جناحی بوده که در طول انقلاب اسلامی این رفتارها مردمی نبوده و از سوی هیچکس مورد پذیرش نیست.

به گزارش صبح اردستان، علیرضا غیور عصر امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در فرمانداری اظهار کرد: موضوع ازدواج بر اساس یک وظیفه و ماموریت ذاتی با طرح یک دو سوال به چرایی دیر ازدواج کردن جوانان می تواند کمک کند.

وی افزود:  می توانیم بخشی از داده ها و اطلاعات خود را در خصوص مشکلات جوانان با طرح موضوع سوالاتی از آنها به منظور ساماندهی بهتر پیگیری کنیم.

فرماندار اردستان گفت: مو ضوعاتی که برای نیل به اهداف این طرح پیگیری می شود باید بصورت عملی و از پتانسیل دانشگاههای شهرستان پیگیری شود تا شاهد آثار مثبت و بهتر این طرح باشیم.

غیور با بیان اینکه دستگاهها می توانند نظراتشان را اعلام کنند تا مورد بررسی قرار گیرد، تصریح کرد: با جمع بندی نظرهای جوانان و دستگاهها می توانیم شاهد اتفاق خوبی برای جوانان شهرستان باشیم.

وی با توجه به اتفاقهای چند روز گذشته توسط اغتشاشگران اعلام کرد: شاهد اتفاقهایی بودیم که ما شاید در سنوات گذشته در کشور تجربه کرده بودیم اما هر باری که تجربه ای برای کشور بوجود آمد آسیب ها و تاثیراتی را بر این کشور همراه داشته که آن را نادیده گرفتیم.

فرماندار اردستان تاکید کرد: آنهایی که با بدخواهان همراه شده اند برای رسیدن به خواسته های فردی و جناحی بوده که در طول انقلاب اسلامی این رفتارها مردمی نبوده و از سوی هیچکس مورد پذیرش نیست.

غیور خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی وعرصه بین المللی و سیاسی، کشور در یک شرایط خاصی قرار گرفته و جای تعجب دارد که اینگونه رفتارها از سوی یک سری خودی انجام می شود.

وی تصریح کرد: باید یک مقداری از این نوع تفکر و رفتار آنهایی که عامل این بحثها هستند فاصله بگیریم و فکر  مان چیزی نباشد به جز اصل نظام و تبعیت از مقام معظم رهبری و در رأس همه تفکرات مان باشد تا به اهداف نظام کمک کند.

فرماندار اردستان یادآوری کرد: ضعفهایی در همه مقاطع  وجود داشته، اما کشور دچار چالش اقتصادی نشده بلکه اول انقلاب را یاد بیاوریم که شرایط بدتر از این وجود داشته است.

غیور ابراز امیدواری کرد: بتوانیم با حفط وحدت روحیه و وفاق وهمدلی این روزها را پشت سر بگذاریم و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری به آن اهداف و نقطه بالنده کشور دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به وجود امنیت در تمام کشور تاکید کرد: هیچ جامعه ای عاری از این موضوعات نیست لذا می طلبد در شهرستان پیش بینی لازم را داشته باشیم که مشکلی بوجود نیاید و شاهد یک کشور همدل و هم پارچه باشیم و با وحدت ملی و برای مشکلات قدم برداریم.

انتهای پیام / کد خبر27272

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.