یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
نماینده ولی فقیه در سپاه اردستان:

بسیجیان چشم فتنه را کور خواهند کرد

نماینده ولی فقیه در سپاه اردستان گفت: جوانان پرشوربسیجی با گوش دادن به بیانات گوهربارمقام معظم رهبری چشم فتنه را کور کرده و موجبات خوشحالی هموطنان را فراهم خواهند کرد.

به گزارش صبح اردستان، محمد حسین مسعودیان شامگاه سه سنبه در جمع بسیج پیشکسوتان در بسیج امام علی(ع)اردستان اظهار کرد: ریشه فتنه های اخیر در آمریکا و انگلیس بوده و دست نشانده های آنان در کشور آنها را همراهی می کنند.

وی افزود: دیر یا زود ابرهای فتنه کنار خواهد رفت و خوب و بد تشخیص داده خواهد شد، لذا کسانی که مطالبات دارند راه خود را با فتنه گران جدا کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه اردستان گفت: همانطور که مولای متقیان حضرت علی (ع) در خطبه ۵۰ نهج البلاغه بیان کرده در زمان فتنه حق و باطل مخلوط شده  لذا تشخیص آن با مشکل مواجه می شود.

مسعودیان با بیان اینکه عناصر فتنه یک مورد از آنها هم در کشور زیاد است، تصریح کرد: عاقبت پیروزی از آن حزب الله خواهد بود و فتنه گران در آتش آشوبی که خود درست کرده اند خواهند سوخت.

وی تاکید کرد: مشخص است هر وقت فضا تیره و تاریک شد عناصر فتنه گر از غفلت مردم سوء استفاده کرده و دست به آشوبگری و تخریب اموال دولتی و عمومی خواهد زد.

نماینده ولی فقیه در سپاه اردستان خاطرنشان کرد: مطالبات مردمی حق مردم بوده و باید در کمال آرامش پیگیری شود اما اینکه افرادی دست به تخریب اموال عمومی و دولتی می زنند ریشه در فتنه دارد و توسط همه افراد جامعه محکوم می شود.

مسعودیان با اشاره به تحرک فتنه گران در گوشه و کنار کشور و توهین به مقدسات و آتش زدن پرچم کشور یادآوری کرد: فردی که دست به اینگونه مسائل می زند در واقع مسلمان نیست و بویی از اسلام نبرده است.

وی همچنین تصریح کرد: جوانان پرشوربسیجی با گوش دادن به بیانات گوهربارمقام معظم رهبری چشم فتنه را کور کرده و موجبات خوشحالی هموطنان را فراهم خواهند کرد.

انتهای پیام / کد خبر27276

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.