چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
فرماندار اردستان:

لزوم ایجاد بازارچه صنایع دستی در نوروز ۹۷ اردستان

فرماندار اردستان، گفت: نسبت به ایجاد بازارچه صنایع دستی شهرستان اردستان در کنار مراکز گردشگری و تاریخی که مسافران بیشتری را دارد اقدام کنید.

به گزارش صبح اردستان، علیرضا غیور پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر در فرمانداری اظهار، کرد: مهمترین موضوع ایام نوروز و مسافران اسکان بوده که باید به صورت مطلوبتری سازماندهی شود.

وی افزود: با تجربیاتی که ارگانهای ذیربط از گذشته کسب کرده اند نسبت به کیفیت بخشی خدمات به مسافران نوروزی اقدام کنند.

فرماندار اردستان گفت: ارگانهای خدمات رسان نسبت به سالهای گذشته باید خدماتشان متفاوت بوده و تغییراتی را در نحوه پذیرش مسافران و اسکان آنها انجام دهند.

غیور با بیان اینکه میراث فرهنگی نسبت به خدمات مطلوبتر به مسافران در زمان باقی مانده تلاش کند، تصریح کرد: آماده نگهداشتن مراکز بوم گردی، مدارس و محلهایی که در خور شأن مسافران باشد آماده شود.

وی تاکید کرد: برای جذب مسافران به شهرستان از الان باید تبلیغات خوبی را انجام داده تا بتوانیم مسافران بیشتری را برای بازدید از مراکز تاریخی مهیا کنیم.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: عوامل ایمنی و امدادی برنامه ریزی مدونی را در خصوص امنیت و سلامت مسافران در دستور کار قرار دهند.

غیور افزود: شهرداران، بخشداران و دهیاران نسبت به آماده سازی و فضا سازی شهری و روستایی اقدام و آن را در دستور کار قرار داده تا برنامه ریزی دقیقتری صورت گیرد.

وی تصریح کرد: نسبت به ایجاد بازارچه صنایع دستی شهرستان اردستان در کنار مراکز گردشگری و تاریخی که مسافران بیشتری را دارد  اقدام و همه دستگاهها نسبت به  برگزاری فعالیت های فرهنگی نیز اهتمام لازم را داشته باشند.

لازم به ذکر است: استقبال از مسافران نوروزی با تشکیل کارگروههایی همچون امور شهرداریها، برنامه ریزی، اسکان و رفاه، امداد و نجات، انتظامی، حمل و نقل، تنظیم بازار، ارزیابی، بهداشت و سلامت و اطلاع رسانی کار خود را آغاز کرده است.

انتهای پیام / کد خبر27754

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.