شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
رئیس اداره راه و شهرسازی اردستان:

بیش از۱۰۰هکتار زمین در شهر مهاباد خلع ید می شود

رئیس اداره راه و شهرسازی اردستان گفت: آنچه در حال حاضر در دو مورد مشخص شده بیش از۱۰۰هکتار زمین های تصرف شده در شهر مهاباد اردستان شناسایی و خلع ید می شود.

به گزارش صبح اردستان، مجتبی پورشفیع در گفتگو با صبح اردستان اظهار، کرد: اداره راه و شهرسازی اردستان در بخش املاک حدود واگذاری اراضی داخل جریم و حدود ثبتی اسناد مالکیت را بر روی نقشه شناسایی کرده است.

وی افزود: ۳۰۰ زمین فاقد ساخت و ساز و بهره برداری نشده بر اساس موازین قانونی در اردستان سلب مالکیت و در اختیار دولت قرار خواهد گرفت.

رئیس اداره راه و شهرسازی اردستان گفت: آنچه در حال حاضر در دو مورد مشخص شده بیش از۱۰۰هکتار زمین های تصرف شده در شهر مهاباد شناسایی  و منتظر رأی قضایی بوده تا نسبت به خلع ید آن اقدام شود.

پورشفیع با بیان اینکه تمامی اراضی داخل حریم دارای شناسنامه شده است، تصریح کرد: اراضی که از طرف دستگاه دولتی به افراد برای ایجاد مراکز صنعتی و کارگاهی واگذار شده در حال حاضر هیچ گونه اقدامی درباره ساخت و ساز  و یا بهره برداری آن نشده باشد خلع ید می شود.

وی تاکید کرد: تعداد زمین هایی که تا کنون واگذار شده ۳۰۰ قطعه زمین است که همه زمین ها فاقد ساخت و ساز و مورد بهره برداری واقع نشده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی اردستان خاطرنشان کرد: دادگاه بر اساس موازین قانونی از اول اسفند ماه مالکان را سلب مالکیت خواهد کرد.

انتهای پیام / کد خبر28006

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.