چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
سرپرست اداره ورزش و جوانان اردستان:

مسابقات شنای رده های سنی مختلف در اردستان برگزار شد

سرپرست اداره ورزش و جوانان اردستان، گفت: اولین دوره مسابقات شنا در پنج رده سنی مختلف با حضور ۷۴ شناگر از شهرهای اردستان، مهاباد و نطنز در چهار ماده برگزار شده است.

به گزارش صبح اردستان، عباس روحانی در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: اولین دوره مسابقات شنای رده های سنی مختلف در استخر آبشار اردستان برگزار شد.

وی افزود: اولین دوره مسابقات شنا در پنج رده سنی مختلف با حضور ۷۴ شناگر از شهرهای اردستان، مهاباد و نطنز  در چهار ماده برگزار شده است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان اردستان گفت: جوایزی از سوی هیئت شنای اردستان در پایان این رقابت‌ها به نفرات اول تا سوم هر رده سنی همراه با حکم قهرمانی و مدال اهداء شد.

روحانی با بیان اینکه هدف از برگزاری این مسابقات تقویت روحیه نشاط و شادابی و بروز استعدادها در بین نوجوانان و جوانان است، تصریح کرد: شنا ورزشی پایه و سفارش شده در دین اسلام است که باید برای ترویج آن از تمام ابزارهای لازم استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: ورزش شنا در اردستان سرشار از جوانان مستعد است که باید زمینه قهرمانی آن ها را با ارائه جدیدترین علوم رشته های ورزشی فراهم کرد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان اردستان خاطرنشان کرد: مهم ترین عامل در افزایش توانمندی ورزشکاران، برگزاری منظم رقابت های ورزشی است که با اعتقاد به این اصل مهم، به دنبال برگزاری مداوم مسابقات و دوره های آموزشی شنا در تمام رده های سنی هستیم.

انتهای پیام / کد خبر28027

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.