چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
بخشدار مرکزی اردستان:

۳۵ طرح عمران روستایی در اردستان به بهره برداری رسید

بخشدار مرکزی اردستان، گفت: تا کنون ۳۵ طرح عمرانی در نیمه دوم سال جاری در روستاهای بخش مرکزی اردستان انجام شده است.

به گزارش صبح اردستان، مهرداد باقری در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: معابر ۲۰ روستا در دهستان های برزاوند، کچو، علیا و گرمسیر به میزان ۶۰ هزار مترمربع آسفالت شده است.

وی افزود: تا کنون ۳۵ طرح عمرانی در نیمه دوم سال جاری در روستاهای بخش مرکزی اردستان انجام شده است.

بخشدار مرکزی اردستان گفت: طرح ها در مجموع با اعتباری بالغ بر هجده میلیارد و ۳۹۵ میلیون ریال از محل اعتبارات بخشداری  و دهیاری ها اجرا شده است.

باقری با بیان اینکه در این مدت ۱۵۰ مترمربع سنگ فرش در روستای مارچوبه انجام شده، تصریح کرد: چهار هزارمترجدول گذاری و کانیوو گذاری در روستای قهساره در دهستان برزاوند و روستای موغار در دهستان گرمسیر اجرا شده است.

وی تاکید کرد: ۴۲۰ متر دیوار کشی آرامستان روستا های نهوج در دهستان برزاوند و جنبه در دهستان علیا از دیگر اقدام های انجام شده بخشداری اردستان بوده است.

بخشدار مرکزی اردستان خاطرنشان کرد: تعویض یکهزار و ۶۰۰ متر شبکه آبرسانی روستای کهنگ در دهستان برزاوند با همکاری اداره آبفار، بهسازی استخر روستای عباس آباد علیا به میزان ۴۰۰ مترمربع، اجرای یکهزار و ۲۰۰ مترمربع فندانسیون و خرید یک دستگاه سیستم جمع آوری زباله در روستای نیسیان برزاوند از اقدامهای دیگر بخشداری اردستان بوده است.

باقری اعلام کرد: نصب ست ورزشی در روستای کچومثقال، نصب ۷۰ سطل زباله، ست ورزشی، تابلو ورودی و خط کشی معابر هندوآباد در دهستان کچو، اصلاح سه راهی قلعه گوشه دهستان گرمسیر و احداث کارگاه ساخت تولید قطعات بتونی تعاونی دهیاری ها از دیگر اقدام های صورت گرفته است.

بخش مرکزی اردستان دارای ۱۲۱ روستا و هشت هزار جمعیت است.

انتهای پیام / کد خبر28312

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.