چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
فرماندار اردستان:

جمع آوری و دفن زباله در اردستان ساماندهی می شود

فرماندار اردستان، گفت: تصمیماتی که در جلسه کارگروه پسماند گرفته شده کلیات طرح جمع آوری و دفن زباله در اردستان به صورت ساماندهی تصویب شده است.

به گزارش صبح اردستان، علیرضا غیور در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: تصمیماتی که در جلسه کارگروه پسماند گرفته شده کلیات طرح جمع آوری و دفن زباله در اردستان به صورت ساماندهی تصویب شده است.

وی افزود: شهرداری اردستان به عنوان مسئول پیگیری و هماهنگی با شهرداری های زواره و مهاباد برای اجرای طرح تا دو ماه آینده اقدام خواهد کرد.

فرماندار اردستان گفت:  یکی از آسیب های زیست محیطی و تحمیل هزینه های زیاد به شهرداری ها در نتیجه جمع آوری و دفن غیراصولی زباله در اردستان بوده است.

غیور با بیان اینکه  موضوع پسماند ها یکی از معضل های شهرستان اردستان است، تصریح کرد: شهرداری های شهرهای همجواربا هماهنگی صورت گرفته در صورت موافقت، مشارکت  خواهند کرد.

وی تاکید کرد: نبود امکانات به منظور بازیافت در این شهرستان، زباله های خانگی تفکیک نمی شد که در صورت اجرایی شدن طرح جامع جمع آوری و تفکیک پسماند همه شهرداری ها، دهیاری ها و بخشداری ها با هماهنگی و برنامه ریزی زمینه اجرای آن را فراهم خواهند کرد.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: اجرای طرح می تواند از هدر رفت زباله های قابل بازیافت و آلودگی محیط زیست جلوگیری کند.

انتهای پیام / کد خبر28320

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.