چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
امام جمعه اردستان:

مسئولان برای کارگران حقوق مضاعفی را در نظر بگیرند

امام جمعه اردستان، گفت: مسئولان باید برای کارگران حقوقی مضاعف را در نظر بگیرند زیرا در بعضی مواقع و در اجرای خدمات کارگران مورد بی مهری قرار گرفته اند.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه اردستان در مسجد موسی بن جعفر(ع) اظهار کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی مسئله عدالت را جدی گرفته و آن را پی گیری کنند.

وی افزود: مقام معظم رهبری در کنگره ۱۴ هزار نفری کارگران شهید  کارگران را مظهر اهمیت، بصیرت و آگاهی دانستند که در ایجاد، استمرار و حفاظت انقلاب اسلامی نقش داشته اند.

امام جمعه اردستان گفت: دشمنان نظام اسلامی نقشه هایی را طرح ریزی کردند تا کارگران را مقابل نظام قرار داده ، لذا آنها دست دشمن را پس زدند.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه  مسئولان باید برای کارگران حقوقی مضاعف را در نظر گیرند، تصریح کرد: خدماتی در نظر گرفته شده، اما در بعضی مواقع و در اجرا کارگران مورد بی مهری قرار گرفته اند.

خطیب جمعه اردستان تاکید کرد: زمانی که دروازه قاچاق باز نگه داشته می شود تولیدات داخلی روی دستشان می ماند و در اینجا کارگران متضرر خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: در مواجه با تبعیض و فساد کاری انجام نشده، لذا قرار است نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی را به مجلس ارائه کنند که اموال نامشروع مسئولان کشور مشخص شود.

حجت الاسلام دهشیری تصریح کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی عدالت مد نظر مقام معظم رهبری را در مجلس پیگیری کنند.

امام جمعه اردستان همچنین در خصوص روز مادران شهداء، روز کمیته امداد حضرت امام(ره)، و روز درختکاری مطالبی را بیان داشته و اعلام کردند: با شرکت در جشن احسان و نیکوکاری لبخندی را بر لبان نیازمندان جامعه بنشانیم.

انتهای پیام / کد خبر28346

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.