چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
امام جمعه اردستان:

پیامبر اسلام با طرحی نو جامعه بشری را به سر حد کمال رساند

امام جمعه اردستان، گفت: پیامبر اسلام با وجود مخالفت ها و مقابله های جدی جباران، مستکبران و خود خواهان، توانست به ایفای نقش برجسته خود پرداخته و با طرحی نو جامعه بشری را به سر حد کمال رهنمون کند

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام حسن دهشیری در گفتگو با صاحب نیوز اظهار کرد: بعثت حضرت محمد(ص) که با علم و ادب همراه بوده اولین پیام دریافتی آن تعلیم و تربیت بوده است.

وی افزود: بعثت پیامبر اسلام مهمترین مژده ای است برای افرادی که در مسیر علم فعالیت داشته و باید خود را وام دار آن حضرت بدانند.

امام جمعه اردستان گفت: یک هزار و چهارصد و پنجاه و دو سال پیش، در ۲۷ رجب و غار حرا مردی به پیامبری برانگیخته شد که هدفش تعلیم و تربیت و رشد و معنویت بود.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه پیامبر اسلام بهترین، پاک ترین و ارجمندترین انسان روی زمین بوده، تصریح کرد: خدای متعال، با ماموریت دادن به ایشان، بر مؤمنین منت نهاد و آنان را موظف به پیروی از آن حضرت کرد تا به رشد، ترقی و معنویت برسند.

وی تاکید کرد: پیامبر اسلام با وجود مخالفت ها و مقابله های جدی جباران، مستکبران و خود خواهان، توانست به ایفای نقش برجسته خود پرداخته و با طرحی نو جامعه بشری را به سر حد کمال رهنمون کند.

امام جمعه اردستان خاطرنشان کرد: هم اکنون بیش از یک میلیارد و نیم انسان مسلمان، از پیروان پیامبر به شمار می آیند که این راه تا آینده به نام اسلام رقم می خورد.

حجت الاسلام دهشیری ابراز امیدواری کرد: پیروان دین احمد با جمع شدن زیر پرچم اسلام و با چنگ زدن به ریسمان قرآن و با اتحاد و انسجام کامل، در پی ایجاد اتحاد جماهیر اسلامی باشند.

انتهای پیام/صاحب نیوز

انتهای پیام / کد خبر29245

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.