پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
رئیس اداره بهزیستی اردستان:

آغاز اجرای طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان در اردستان

رئیس اداره بهزیستی اردستان گفت: طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران که به اختصار به آن «مانا» گفته می شود در رده سنی نوجوانان دختر ۱۳ تا ۱۸ سال در در اردستان برگزار می شود.

به گزارش صبح اردستان،محمد علی مطلب زاده ظهر سه شنبه در نشست خبری جلسه طرح مشارکت اجتماعی اظهار داشت: طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران که به اختصار به آن «مانا» گفته می‌شود در رده سنی نوجوانان دختر ۱۳ تا ۱۸ سال در در اردستان برگزار می‌شود.

وی افزود: با فراخوانی که انجام شده ۳۳ نفر در دو پایگاه بهزیستی و روستای امیران در ۱۱ جلسه یک ساعته به مدت پنج هفته شرکت خواهند داشت.

رئیس اداره بهزیستی اردستان گفت: با توجه به روز اول این جلسه استقبال کنندگان از طرح کم بوده که در روزهای آینده این تعداد بیشتر خواهند شد و نوجوانان مشارکت اجتماعی را فرا خواهند گرفت.

مطلب زاده افزود: این طرح در کشور یک بار به صورت پایلوت انجام شده و در استان اصفهان هم این فعالیت در کل شهرستان‌ها انجام خواهد شد.

برگزاری کلاس‌های مشارکت اجتماعی به تقویت عملکرد نوجوانان کمک خواهد کرد

وی تصریح کرد: برگزاری کلاس‌های مشارکت اجتماعی به تقویت عملکرد نوجوانان و رفع معضلات اجتماعی محله‌ها کمک می‌کند.

رئیس اداره بهزیستی اردستان گفت: فراگیران این طرح در طول مدت دوره علاوه بر کسب آگاهی در مهارت‌های زندگی به رفع مشکلات اجتماعی جامعه در قالب طرح‌های محله محور همکاری می‌کنند.

وی همچنین افزود: طرح مشارکت اجتماعی «مانا» به افزایش روحیه خود باوری نوجوانان کمک می‌کند که این طرح در راستای ایجاد فرصت برای فعالیت‌های عمومی نوجوانان است که در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی و تقویت اعتماد به نفس آنان نقش آفرین است.

انتهای پیام / کد خبر32041

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار