جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
فرمانده انتظامی شهرستان اردستان:

۵۵ محموله قاچاق در چهارماهه گذشته در اردستان کشف شد

فرمانده انتظامی اردستان گفت: تعداد ۵۵ محموله کالای قاچاق در محور ترانزیتی و سایر محورهای مواصلاتی شهرستان اردستان در چهارماهه گذشته کشف و ضبط شده است.

به گزارش صبح اردستان، سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور اجرای طرح اقدام و عمل و مبارزه با قاچاق کالا ماموران پلیس آگاهی و مامورین انتظامی اردستان کشفیات قابل توجهی را در طول چهار ماه گذشته داشته اند.

وی افزود: در طول مدت مأموریت تعداد ۴۹۳ دستگاه خودروی سواری و اتوبوس کامیون و کامیونت حامل کالای قاچاق را توقیف و ۵۵ محموله کالای قاچاق را در محور ترانزیت و سایر محورهای مواصلاتی شهرستان کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی اردستان بیان داشت: کشفیات مذکور شامل فرآورده های دامی، سوخت، موتورسیکلت، قطعات خودرو و دوچرخه، پارچه، چای، کفش، لوازم خانگی، فرآورده های جنگلی، مواد محترقه خارجی، تجهیزات دریافت امواج از ماهواره، کالاهای ممنوعه، سلاح شکاری و البسه قاچاق بوده است.

۵۰ متهم در ارتباط با کالای قاچاق دستگیر شدند

وی ابراز داشت: تعداد ۵۰ نفر متهم در ارتباط با کالای قاچاق در چهارماهه گذشته دستگیر و به یگان‌های انتظامی منتقل شدند.

سرهنگ هاشمی زاده تصریح کرد: متهمین دستگیر شده به همراه کالای قاچاق مکشوفه برای تعیین تکلیف تحویل مقامات قضایی و تعزیرات حکومتی شهرستان شده اند.

انتهای پیام / کد خبر32078

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار