چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
مدیر آموزش و پرورش اردستان:

آمار دانش آموزان سال اولی اردستان ۵ درصد رشد داشته است

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: دانش آموزان سال اولی اردستان امسال با پنج درصد افزایش نسبت به سال قبل به ۳۸۰ نفر رسیده اند.

به گزارش صبح اردستان، علی اصغر مومنیان ظهر سه شنبه در گردهمایی فصلی مدیران مدارس آموزش و پرورش اردستان اظهار داشت: مدارس باید به یک مرکز یاد گیرندگی تبدیل شوند و مدیران به عنوان یک رهبر آموزشی در ارتقای کیفیت، کارایی، اثر بخشی و افزایش بهره وری در مدارس تلاش کنند.

وی افزود: برپایی نماز جماعت باید در مدارس جدی گرفته شود و اگر دانش آموز را با مسجد، نماز، هیئت و بسیج آشنا نکردیم آموزش ها کم اثر خواهد بود.

مدیر آموزش و پرورش اردستان ابراز داشت: دانش آموزان سال اولی در اردستان امسال با پنج درصد افزایش نسبت به سال قبل به ۳۸۰ نفر رسیده اند.

وی با بیان اینکه تاسیس مرکز مشاوره در اردستان و مرکز اختلالات یادگیری با هدف کمک به دانش اموزانی که دارای اختلال هستند در نظر گرفته شده است، افزود: مشارکت مالی اولیا و خیران در بحث کمک به مدارس و فعال کردن شورای دانش آموزی و مشارکت دانش آموزان می تواند در تصمیم گیری‌ها کمک کننده باشد.

مومنیان با تاکید بر اینکه تعداد ۶۳ مدرسه با چهار هزار و ۳۰۰ دانش آموز در منطقه اردستان سال تحصیلی جدید را آغاز خواهند کرد، ابراز داشت: سنجش اولیه برای ۵۶۶ نفر نوآموز پیش دبستانی و ۵۰ دانش آموز جامانده اول ابتدایی در اردستان انجام شده است.

انتهای پیام / کد خبر32137

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار