یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
امام جمعه اردستان:

مسئولان پروژه نیمه کاره مصلی اردستان را پیگیری کنند

امام جمعه اردستان با اشاره به طرح‌های نیمه‌تمام و همچنین سخنان رئیس جمهور در این خصوص، بیان کرد: مصلی اردستان که می‌تواند مأمنی برای استفاده‌های همگان قرار گیرد، چند سالی هست که نیمه‌کاره رها شد که تقاضای پیگیری از مسئولان را داریم.

به گزارش صبح اردستان، حجت‌الاسلام حسن دهشیری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع اردستان اظهار داشت: مهمترین موضوع روز عملیات طوفان الاقصی است و صهیونیست‌ها از روی برجک‌هایی همه جا را رصد می‌کردند اما چه شد که متوجه این عملیات نشدند و گروهی بنام حماس کاری کردند که مهمترین ارتش دنیا را که در رده اول تا چهارم قرار دارد هیمنه آنان را برهم پاشید.

وی ضمن اشاره به تخلیه شهرک‌ها و خالی شدن این نقاط از سکنه تصریح کرد: مهاجرت معکوس ساکنان در شهرک‌ها شروع شد و ارزش پولشان هم پایین آمد و این طوفان موجب شد اتحاد وسیعی بین مسلمانان به وجود آمد حتی آن‌ها که رئوسایشان دلخوشی ندارند در این مسیر قرار گرفتند.

امام جمعه اردستان افزود: با توجه به سخنان رهبر انقلاب اسلامی زمانی که متوجه شدند اسرائیل در سراشیبی سقوط قرار گرفته رئوسای جمهور آمریکا،  انگلیس و فرانسه مجبور به دلداری و حمایت از آن شدند و در این جنگ شاهد خوبی‌هایی هم هستیم و مردم غزه نمایش اقتدار را نشان دادند هرچند عده‌ای هم در این راه مردود شدند و این اتفاقات در تاریخ ماندگار خواهد شد و فلسطین پیروز خواهد شد و امید است کشورهای عربی هم از حماس حمایت و دفاع کنند.

امام جمعه اردستان گفت: هشتم آبان مصادف با روز بسیج دانش‌آموز است که جوانان و نوجوانان باید الگوی خود را از شهید این روز یعنی شهید فهمیده بگیرند و همچنین شهیدان سال گذشته که با بلوغ سیاسی خود کشور را بیمه کردند و دیگر اینکه کمک‌های خود را برای غزه داشته باشید.

دهشیری ابراز داشت: تعداد ۳۸ نفر برای نمایندگی اردستان ثبت نام آنان قطعی شده و هیئت های اجرایی کار خود را آغاز کرده‌اند که باید احساس مسئولیت داشته باشید و بی جهت کسی را تایید یا رد صلاحیت نکنید و در بررسی‌ها خدا را در نظر بگیرید که مردم هم خواهند پذیرفت.

وی با اشاره به طرح‌های نیمه‌تمام و همچنین سخنان رئیس جمهور در این خصوص، بیان کرد: مصلی اردستان که می‌تواند مأمنی برای استفاده‌های همگان قرار گیرد، چند سالی هست که نیمه‌کاره رها شد که تقاضای پیگیری از مسئولان را داریم و در موضوع تعزیرات هم همه باید مطیع قوانین این اداره باشند.

انتهای پیام/

حمید فرخی

انتهای پیام / کد خبر33699

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار