چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
امام جمعه شهر زواره:

برگزاری یادواره شهداء سدی است در برابر توطئه های دشمن

امام جمعه زواره گفت: دشمن تبلیغ می کند علیه حقایق و ارزشها، لذا بزرگداشت همایشها بنام شهداء سدی است در برابر توطئه دشمن که باحرکت امام حسین(ع) آغاز شده و باید این هدف زنده بماند.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام عبدالله عسکری پیش از ظهر امروز در مراسم یادواره ۳۶ تن از شهدای عملیاتهای محرم، طریق القدس و والفجر در حسینیه گلزار شهدای زواره اظهار کرد: بازتابی که امروز راهپیمایی اربعین برای ما بدست آورده و هر سال باشکوه تر برگزار می شود همه را مدیون خون شهیدان هستیم.

وی افزود: یکی از دستاوردهایی که راهپیمایی عظیم اربعین دارد همین بس که تحلیلگران غربی می گویند اگر می خواهید اسلام را بشناسید در راهپیمایی اربعین شرکت کنید.

امام جمعه زواره گفت: راهپیمایی اربعین به سمتی می رود تا که تبدیل شود به یک مکتب و این وعده الهی است که باید به دست مردم محقق شود.

حجت الاسلام عسکری با بیان اینکه دشمن زمان امام حسین(ع) در صدد بود تا با کشتن امام حسین(ع) نام او را از ذهنها پاک کند، تصریح کرد: امروز هم دشمن در قالب دیگری در صدد است تا حقیقت و ارزشها و فضائل را از بین ببرد.

وی تاکید کرد: راهپیمایی اربعین ارزش پیدا کرده چون یاد و خاطره شهدای  اسلام را زنده کرده و روبروی همه بدیها ایستاده است.

امام جمعه زواره تصریح کرد: دشمن تبلیغ می کند علیه حقایق و ارزشها، لذا بزرگداشت همایشها بنام شهداء سدی است در برابر توطئه دشمن که باحرکت امام حسین(ع) آغاز شده و باید این هدف زنده بماند.

حجت الاسلام عسکری خاطرنشان کرد: راهپیمایی اربعین این ارزش را دارد که توانسته دفاع از همه ارزشها، آزادگی و عزت شیعه و جمهوری اسلامی باشد و همه به یمن برکت خون شهدا بوده است.

وی تصریح کرد: همدلی و اتحاد  یکی از دستاوردهای پیاده روی اربعین است که با آبیاری خون شهدای دفاع مقدس و ادامه دهنده راه آنها شهدای مدافع حرم محقق شده است.

انتهای پیام / کد خبر26225

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار